We will hire

Data publikacji: 2018-05-16
Poszukujemy pracownika na stanowisko: konserwator

Zakres obowiązków:

• Konserwacja i proste bieżące naprawy maszyn i urządzeń w zakładzie pod nadzorem zwierzchnika/kierownika zmiany

Oczekiwania wobec kandydata:

• Wykształcenie: zawodowe, średnie, inżynierskie (mechaniczne lub inne kierunkowe)
• Doświadczenie min. 3 lata
• Dyspozycyjność (możliwość pracy w systemie dwuzmianowym)
• Zmysł techniczny, zdolności manualne

Cechy wymagane od kandydata:

• Umiejętność pracy w zespole
• Odpowiedzialność
• Punktualność

Oferujemy:

• Firma zapewnia niezbędne szkolenie stanowiskowe
• Po okresie próbnym stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• System premiowy
• Zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Niezbędne szkolenie i możliwości rozwoju

Data publikacji: 2018-04-26
Poszukujemy pracownika na stanowisko: operator ładowarki

• Rozładunek surowców, załadunek produktów na ciężarówki
• Przemieszczanie surowców i produktów wewnątrz Zakładu
• Obsługa ładowarki
• Utrzymywanie ładowarek w dobrym stanie technicznym, zgłaszanie usterek
• Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

• Uprawnienia do obsługi ładowarki czołowej lub teleskopowej (1WJO)
• Doświadczenie mile widziane
• Dyspozycyjność (możliwość pracy w systemie dwuzmianowym).

• Punktualność i dokładność

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Terminowo wypłacane wynagrodzenia, płatne nadgodziny
• System premiowy, nagrody i bonusy świąteczne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U z 2002r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)

Pozyskane dane osobowe są przetwarzane i chronione zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).